برگزاری اولین جلسه شورای سیاستگذاری جمعیت یادگاران اسوه های ایثار در سال ۱۴۰۰

به گزارش روابط عمومی ، اولین جلسه شورای سیاستگذاری جمعیت یادگاران اسوه های ایثار در سال جاری با حضور اعضای محترم شورا در روز دوشنبه مورخ ۳۰ فروردین ماه در سالن جلسات مرکز تشکل های بنیاد شهید برگزار گردید . در ابتدای این جلسه برادر صناعی توضیحاتی در خصوص اقدامات انجام شده ، برنامه های آتی ، رویکردها و راهبردهای جدید جمعیت ارایه داد.
انتخاب رییس و دبیر شورای سیاستگذاری و تعیین محورها و جزییات برنامه ی گردهمایی بزرگ جمعیت به مناسب سوم خرداد از موارد مطروحه در جلسه بود.

اعضای شورا با اکثریت مطلق آرا حضرت حجت الاسلام و المسلمین ثقفی را به عنوان رییس شورای سیاستگزاری انتخاب نمودند . حجت الاسلام ثقفی با گرامیداشت نام و یاد شهدا ، بر لزوم ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و برنامه‌ریزی منسجم و هدفمند در این خصوص و بهره مندی از ابزارهای نوین هنری ، فرهنگی در راستای تعالی برنامه ها تاکید نمود.
وی اظهار امیدواری کرد که با حضور نیروهای ارزشمند جمعیت و برنامه های پیش بینی شده ، شاهد رشد کمی و کیفی فعالیت ها باشیم.

تشریح جزئیات برنامه سوم خرداد، سالروز آزادسازی خرمشهر توسط دبیر شورای فرهنگی از دیگر موارد مطروحه در جلسه شورای سیاستگذاری بود. برادر خمسه نحوه برگزاری و پیش بینی های انجام شده در خصوص برگزاری گردهمایی را با توجه به شرایط حاد کرونا تشریح کرده و اظهار امیدواری کرد این برنامه از طریق شبکه های صدا و سیما پخش گردد.

About admin

Check Also

تقدیر رییس شورای شهر از ابراهیم باقی مدیر کل امور مجامع و حسابرسی شهرداری تهران

مهدی چمران رییس شورای اسلامی شهر تهران از تلاش های مدیر کل امور مجامع و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *