درخواست تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی فرزندان شهدا و جانبازان ۷۰ درصد

معاون محترم رییس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران انقلاب اسلامی
 وزیر محترم علوم، تحقیقات و فناوری
 رییس محترم سازمان سنجش آموزش کشور
 موضوع : تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی فرزندان شهدا و جانبازان ۷۰ درصد
 با سلام وتحیات الهی
ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان و با تشکر از کلیه مسولانی که در وضع قوانین و تکمیل فرآیند جذب فرزندان شهدا و جانبازان، اقدامات ارزشمندی را به انجام رساندند، از آن مقامات محترم خواهشمندیم مهلت ثبت نام آزمون را تا اواسط اردیبهشت ماه تمدید نمایند. اهم دلایل این درخواست به شرح زیر می باشد:
۱. استقرار وضعیت قرمز کرونایی در بسیاری از شهرها و به تبع آن دورکاری کارمندان، امکان تکمیل پرونده های ناقص فرزندان شهدا و جانبازان را زمان‌بر نموده و برخی از آنان هنوز پیگیر کامل نمودن و اخذ موارد ناقص پرونده ها از دستگاههای ذیربط هستند.
۲- ابهامات موجود در دفترچه و سوالات متعدد فرزندان شهدا و جانبازان ۷۰ درصد، که بعضا هنوز پیگیر جواب برخی سوالات هستند. البته به لطف همکاران خدوم بنیاد درحال پاسخگویی و رفع ابهام هستند.
۳- گسترش شدید بیماری کرونا و ابتلای برخی از مخاطبان قانون فوق الذکر به این بیماری
لذا با عنایت به لزوم استفاده ی تمام فرزندان شاهد و جانبازان بالای ۷۰ از این قانون در اقصی نقاط کشور و برخورداری آنان از عدالت و تساوی نسبت به حاضرین در شهرهای بزرگ، لطفا دستورات لازم در خصوص تمدید مهلت ثبت نام تا اواسط اردیبهشت ماه صادر فرمایید.
در پایان ضمن تشکر ویژه از جناب آقای مهندس اوحدی، انتظار است ایشان به نحو ویژه نسبت به درخواست های ارسالی از ایثارگران سراسر کشور مبنی بر تمدید مهلت ثبت نام ، پیگیری لازم را مبذول نموده و همچون گذشته منعکس کننده و مطالبه گر خواسته های بحق، این قشر گرانقدر باشند.

مهرداد صناعی
فرزند شهید و دبیر کل جمعیت یادگاران اسوه های ایثار

 

About admin

Check Also

تقدیر رییس شورای شهر از ابراهیم باقی مدیر کل امور مجامع و حسابرسی شهرداری تهران

مهدی چمران رییس شورای اسلامی شهر تهران از تلاش های مدیر کل امور مجامع و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *