برگزاری مراسم ویژه سالروز ولادت مولی الموحدین امیرالمؤمنین علی علیه السلام و تجلیل از مقام شامخ پدران شهید

به گزارش روابط عمومی هیئت رهروان مکتب شهدا ، همزمان با سیزدهم رجب سالروز ولادت علی علیه السلام و به منظور گرامیداشت روز پدر و تجلیل از پدران شهدای گرانقدر ، مراسم ویژه ای با حضور خانواده معظم شهدا در امام زاده روح الله الحسنی (ع) واقع در میدان امام خمینی (ره) برگزار گردید.
در این برنامه جمعی از عاشقان اهل بیت عصمت و طهارت(ع) ، خادمین حرم رضوی ، شخصیت های مختلف فرهنگی و سیاسی ، حضور داشتند .
در این مراسم دکتر صفارهرندی عضو محترم مجمع تشخیص مصلحت نظام ، با ذکر نمونه های عملی از سیره علوی و لزوم بهره مندی از مفاهیم نهج البلاغه و فرمایشات مولای متقیان جهت ساختن زندگی مطلوب ، برخی از مشکلات جوامع کنونی را تشریح کرد. وی حفظ و اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت را راهکاری موثر جهت حفظ و تداوم انقلاب دانست.
سپس مهندس رستم قاسمی معاون اقتصادی سپاه قدس ، بر لزوم زنده نگهداشتن نام و یاد شهدا و تجلیل از مقام شامخ خانواده معزز آنان تاکید کرد.وزیر سابق نفت و معاون سپاه قدس با ذکر خاطراتی ارزشمند از سردار سلیمانی ، پیروی از مکتب آن شهید و الگوبرداری از آن بزرگوار را راه موفقیت کشور برشمرد.
پس از آن از پدران معزز شهید ، جانبازان گرانقدر و برخی از فرزندان شهدای تجلیل به عمل آمد.

مولودی خوانی ذاکر اهل بیت(ع) ، برادر محسن طاهری حسن ختام این برنامه بود.

شایان ذکر است هیات رهروان مکتب شهدا توسط جمعی از فرزندان شهدا تاسیس گردیده و محل آن در امام زاده روح الله الحسنی(ع) می باشد . هیات با هدف نهادینه کردن معارف خاندان نبوت و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و انتقال آموزه های آن ره یافتگان وصال به نسل جدید ، پایه گذاری گردیده و امید دارد به لطف خداوند متعال و دعای خیر شهدای معزز در نیل به اهداف موفق باشد .

در این مراسم معنوی و در کنار پدران و خانواده محترم شهدا ، دکتر صفارهرندی ، مهندس رستم قاسمی، مهندس زریبافان و حاج آقا ثقفی هم حضور داشتند.

About admin

Check Also

تقدیر رییس شورای شهر از ابراهیم باقی مدیر کل امور مجامع و حسابرسی شهرداری تهران

مهدی چمران رییس شورای اسلامی شهر تهران از تلاش های مدیر کل امور مجامع و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *