انتصاب معاون محترم رئیس جمهور و ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران

بسم‌الله الرحمن الرحيم

جناب مهندس اوحدی، خدمت به بهترين فرزندان اين سرزمين مقدس و ياران و بازماندگان شهيدان ـ كه ولی نعمتان جامعه هستند و حضرت امام خمينی(ره) و خلف صالح ايشان، حضرت امام خامنه‌ای(مد ظله العالی) بارها با عباراتی بی‌نظير، رعايت حرمت آنان را واجب دانسته، دستور رسيدگی به امور و مشكلاتشان را با بهره‌گيری از تمام امكانات صادر فرموده‌اند ـ توفيقی است كه نصيب هر كس نمی‌شود و تلاش در اين راه بی‌ترديد رضايت خدا و رسولش را در پی خواهد داشت.

جمعیت یادگاران اسوه های ایثار به نمايندگی گروه كثيری از ايثارگران انتصاب بجا و شايسته شما را به سمت معاون رئيس جمهور و رياست نهاد انقلابی و مقدس بنياد شهيد و امور ايثارگران تبريك می‌گويد. حضور مدیری جهادی چون حضرتعالی که خود از جامعه ایثارگران می باشید در جايگاه خطير رسيدگی به امور ايثارگران مايه بسی خوشحالی و اميدواری است.

جمعیت یادگاران اسوه های ایثار با به فال نيك گرفتن اين انتصاب، موفقيت شما را در خدمت به ايثارگران، اعم از خانواده معظم شهدا، جانبازان، آزادگان و رزمندگان اسلام، از خداوند منان مسئلت دارد و برای هر گونه تشريك مساعی و كمك در اين امر خطير اعلام آمادگی می‌كند.

مهرداد صناعی فرزند شهید و دبیر کل جمعیت یادگاران اسوه های ایثار

About admin

Check Also

اربعین سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام تسلیت باد

جمعیت یادگاران اسوه های ایثار؛ فرا رسیدن اربعین سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *