دهه فجر مبارک

اینک در آستانه طلیعه فجر چهل و یکمین سالگرد بازگشت حضرت امام خمینی (ره) به میهن اسلامی شاهد عزت امت اسلام در سراسر عالم و درس‌آموزی ملت‌ها از انقلاب اسلامی در خروش ایشان برای پایان دادن به ظلم و ستم فرعونیان هستیم و شاهد فجری دیگر بر اثبات جهان‌شمولی انقلاب عظیمی که با زعامت رهبری دوراندیش و بصیر حضرت آیت الله خامنه‌ای (مدظله‌العالی) تا سپردن پرچم انقلاب حسینی به دست توانمند حضرت بقیه الله الاعظم (عج) و رهایی بشریت از قیود استکبار جهانی به پیش می‌رود.

انقلاب تبلور عینی باورهای درونی انسان‌هاست و مردم مستضعف و محروم همانطوری که امام راحل فرمودند؛ همیشه ولی نعمتان و صاحبان اصلی انقلاب اند. اگر اخلاص و مجاهدت و فداکاری بی نظیر ملت ایران اسلامی نبود، نه در جنگ تحمیلی به پیروزی می‌رسیدیم و نه انقلاب اسلامی به چهل ویکمین سالگی می‌رسید.

هر چند انقلاب اسلامی ایران برای رسیدن به پیروزی، آزمایش‌های سخت و مراحل دشواری را گذرانده است، اما حفظ و نگهداری و استمرار آن به مراتب مشکل‌تر بوده و نیاز به شناخت، هوشیاری، مقاومت و تلاش و همت بیشتری دارد. بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی در مورد حفظ این انقلاب بصورت مکرر، هم در وصیت نامه سیاسی– الهی و هم در سخنرانی‌هایشان تاکید فراوانی داشته‌اند. ازجمله فرمودند: «به ملت غیور ایران توصیه می‌کنم که نعمتی که با جهاد عظیم خودتان و خون جوانان برومندتان به دست آورید، همچون عزیزترین امور قدرش را بدانید و از آن حفاظت و پاسداری نمایید.»

اينک در آستانه چهل ویکمین سالگرد آغاز ایام الله دهه مبارک فجر، جمعیت یادگاران اسوه های ایثار ضمن تبریک فرارسیدن ایام الله دهه مبارک فجر بر همگان به ويژه خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران و گراميداشت ياد و خاطره آن دوران سراسر نور و تکريم نسبت به مقام والاي شهدا و ايثارگران و نيز تجديد ميثاق با آرمان‌های امام راحل و شهدا، عزم و آمادگي همه‌جانبه خود را جهت نيل به اهداف مقدس انقلاب اسلامی و حرکت جدي‌ در راستاي اجراي تدابير مقام معظم رهبری با عزم ملی و مدیریت جهادی و کمک به مسئولان جهت رفع مسائل و موضوعات علمی، فرهنگی، اقتصادی و… کشور اعلام مي‌دارند.

About admin

Check Also

اربعین سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام تسلیت باد

جمعیت یادگاران اسوه های ایثار؛ فرا رسیدن اربعین سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *