جلسه گردهمایی ایثارگران مجموعه وزارت امور اقتصادی و دارایی

جلسه ای مورخ ۹۸/۲/۹ با حضور حجه الاسلام ثقفی مشاور محترم وزیر امور اقتصادی و دارایی در امور ایثارگران و تنی چند از اعضای  جمعیت یادگاران اسوه های ایثار  و ایثارگران شبکه بانکی برگزار گردید. در ابتدای جلسه دبیرکل جمعیت،آقای صناعی ضمن خوشامد گویی، از حجه الاسلام ثقفی در خصوص توجه ویژه و پیگیری امور مربوط به ایثارگران تشکر نموده و در ادامه سخنگوی جمعیت آقای مرتضوی به ارائه گزارش عملکرد و اقدامات صورت گرفته در  مراسم اربعین حسینی و جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی،دیدار با برخی خانواده های گرانقدر شهدا و سرکشی به جانبازان معزز پرداخته، برنامه های پیش بینی شده برای سال جاری را مطرح نمودند.

همچنین گزارش تشکیل و اقدامات دو کارگروه اقتصادی_حقوقی و روانشناسی را با هدف پیگیری مشکلات و ارائه مشاوره به جامعه هدف بیان داشتند .

در ادامه حجه الاسلام ثقفی ضمن ابلاغ سلام وزیر محترم اقتصاد و دارایی به ایثارگران عزیز، بکارگیری و همکاری نخبگان ایثارگری با مجموعه وزارت و سازمان های تابعه را متذکر شده و پیشنهاد استقرار نماینده ای از جمعیت ایثارگران اسوه های ایثار در وزارت و حضور نمایندگان جمعیت در شورای مشاورین وزرا  را پیشنهاد دادند.

ایشان بر لزوم معرفی و شناسایی بیش از پیش جمعیت توسط ایثارگران عزیز و پیگیری مطالبات و حقوق قانونی این قشر معظم تاکید و یکی از برنامه ها را پیگیری برگزاری دومین همایش ملی اسوه های ایثار در مجموعه وزارت عنوان فرمودند.

 

About admin

Check Also

اربعین سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام تسلیت باد

جمعیت یادگاران اسوه های ایثار؛ فرا رسیدن اربعین سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *