اجرای برنامه های مختلف فرهنگی و هنری به مناسبت ایام الله دهه فجر تا ۲۲ اسفند ماه (روز شهید)

جمعیت یادگاران اسوه های ایثاربا همکاری اداره کل دانش پژوهان و تشکل های شاهد وایثارگر چند برنامه به مناسبت دهه مبارک فجر الی ۲۲ اسفند، روز شهید پیشبینی و برای اجرای آن ها تدارک و برنامه ریزی کرده است که به مرور  برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی جمعیت یادگاران اسوه های ایثار ؛ مهردادصناعی دبیر کل جمعیت در تشریح برنامه های تشکل در ایام دهه فجر گفت:محور فعالیت ها و برنامه های  این ایام طی جلسات مستمر با حضور کارگروه ها ،  با این رویکرد که دهه فجر تا روز شهید فرصتی مناسبی برای تبیین ارزش ها و دفاع از دستاوردها و تجدید میثاق با آرمانهای انقلاب به شمار می رود، مورد بررسی قرار گرفته است.

صناعی ، استفاده از توان و ظرفیت شورای فرهنگی ،نوآوری و خلاقیت،بهره مندی از ظرفیت های نخبگان شاهد وایثارگر و ایجاد زمینه جلب مشارکت هنرمندان ، ورزشکاران و نخبگان شاهد وایثارگر  و بهره گیری از این ظرفیت ها  در اجرای برنامه ها را، از مهمترین رویکردهای این جمعیت در اجرای برنامه های دهه فجر برشمرد.

دبیر کل جمعیت  گفت: برنامه های دهه فجر با پایبندی بر اهدافی نظیر پاسداشت دهه مبارک فجر و زنده نگه داشتن یاد شهدای انقلاب اسلامی برگزار می شود.

وی از چند عنوان برنامه اجرایی که در این ایام اجرا شده و تا ۲۲ اسفند نیز ادامه خواهد داشت، خبر داد و گفت:

اجرای برنامه های فرهنگی توسط شورای فرهنگی جمعیت که شامل  برنامه ادای احترام به پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران، عکاسی از حرکت عظیم ملت قهرمان در راهپیمایی۲۲  بهمن،

 برگزاری نمایشگاه  دفاع مقدس، توزیع کتاب و هدایا به شرکت کنندگان در راهپیمایی،اجرای گالری عکس و روزنامه های پرشور انقلاب در غرفه جمعیت ،

دیدار با خانواده های شهدا  وجانبازان انقلاب اسلامی

 از مهمترین برنامه های اجرایی این مرکز  می باشد.

About admin

Check Also

اربعین سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام تسلیت باد

جمعیت یادگاران اسوه های ایثار؛ فرا رسیدن اربعین سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *